Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Skupina RENOMIA vstoupila na rakouský trh a dosáhla spravovaného pojistného 20 mld. Kč

RENOMIA aktivně pokračuje v akvizicích a nově uzavřela partnerství s rakouskou společností Steinmayr & Co Insurance Broker. RENOMIA GROUP je tedy nyní již ve 13 zemích střední Evropy a díky tomuto partnerství spravuje pojistné převyšující částku 20 miliard korun.

Rakousko je třináctou zemí střední Evropy, kam se nám podařilo vstoupit a spojit se zavedenou rodinnou firmou postavenou na společných hodnotách a silné vizi do budoucna. Velice si ceníme profesionality týmu Steinmayr & Co a kvality péče, kterou poskytuje svým klientům. Síla RENOMIA GROUP, stejně jako tomu je u Steinmayr & Co, spočívá ve specializovaných vysoce odborných službách a dobrých vztazích uvnitř našich týmů, s klienty i obchodními partnery. To vše chceme v zájmu našich klientů dále společně rozvíjet, být si vzájemně inspirací a podporovat se v dalším rozvoji,“ říká Pavel Nepala, managing partner RENOMIA.

Vstupem do další země, jako je Rakousko, RENOMIA potvrzuje svou vedoucí pozici v regionu střední Evropy a schopnost dlouhodobého dynamického rozvoje.

Jsme rádi, že jsme se spojili s firmou, která je profesionální, moderní, mezinárodní a zároveň má rodinný charakter a atmosféru. Mám velkou radost, že je naším novým partnerem společnost, která stejně jako my staví na společných hodnotách jako je spolehlivost, skvělé vztahy, služba, rozvoj. Zároveň intenzivně rozvíjí a implementuje nejmodernější technologie do nástrojů využívaných svými klienty i spolupracovníky a zkvalitňuje tak služby, které poskytuje. Velký potenciál pro naše klienty vidíme jak ve využití velké regionální a globální sítě, tak také v možnosti využívat know-how strategického partnera a spoluakcionáře RENOMIA, společnosti Gallagher, která patří k předním globálním hráčům v oblasti risk managementu a pojištění. Vstupem do RENOMIA GROUP budeme schopni našim klientům zajišťovat špičkové služby kdekoli na světě,“ říká Christian Steinmayr, managing partner Steinmayr & Co.

Historie Steinmayr & Co sahá až do roku 1970. Společnost se specializuje na poskytování služeb pro firemní klienty v průmyslu, hotelnictví a obchodu. Je dlouhodobým partnerem v pojištění a risk managementu pro pořadatele sportovních, společenských a kulturních akcí. Jejími klienty jsou mimo jiné významná alpská lyžařská střediska nebo závody světového poháru v lyžování. Od roku 2010 se pod vedením Christiana Steinmayra, syna zakladatele Wolfganga Steinmayra, zaměřuje také na mezinárodní pojistná řešení.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

 

Kontakt

ESPRIT BROKER s.r.o.

Divišovo náměstí 170/4
669 02 Znojmo

info@ebnet.cz
+420 602 551 677